• Ви знаходитесь тут:

Інформація про заклад

У цьому розділі ви можете знайти інформацію про історію виникнення закладу, дані про адміністрацію та години прийому, а також інформацію про наших вчителів.

Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".

Шановні відвідувачі сайту! ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ПОВНОЇ ВЕРСІЇ САЙТУ ПЕЙДІТЬ НА РОСІЙСЬКУ ВЕРСІЮ САЙТУ (Для цього у верхній панелі зліва натисніть "Русский") ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЛНОЙ ВЕРСИИ САЙТА ПЕРЕЙДИТЕ НА РУССКУЮ ВЕРСИЮ САЙТА (Для этого в верхней панели слева нажмите "Русский" - "ru") Тепер, за допомогою нашого сайту, ви можете дізнатися інформацію про наш заклад, переглянути фотографії та відео, поспілкуватися один з одним...

Коментарi