З 16.11.2015 по 20.11.2015 в Одеському ДНЗ №66 комбінованого типу проведено «Тиждень безпеки дитини»

З метою забезпечення виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, підвищення готовності органів управління і сил цивільного захисту до дій за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період.

Для проведення «Тижня безпеки дитини» було створено творчу групу, яка підготувала План основних заходів підготовки до проведення «Тижня безпеки дитини».
Під час підготовки до «Тижня безпеки дитини» проведено ряд заходів:

- перевірено наявність усіх документів системи цивільного захисту в ДНЗ;

- перевірено наявність журналів проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;

- підготовлено матеріали за розділами «Дитина і природа», «Дитина і вулиця», «Дитина серед людей», «Здоров’я дитини» тощо;

- перевірено стан електричного, приміщень та території, стан пожежних щитів та пожежного обладнання;

- перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;

- оформлено куточки «Безпека дитини» в кожній віковій групі;

- підготовлено і оформлено виставки дитячих малюнків на тему «Безпека життя і здоров’я дитини»;

- перевірено стан та забезпеченість медичного обладнання, поповнено аптечку швидкої допомоги в медичному кабінеті та в усіх вікових групах;

- виготовлено ватно-марлеві пов’язки, як засіб індивідуального захисту.

Під час «Тижня безпеки дитини» підготовлено:

- Пам’ятки з питань безпеки життєдіяльності для батьків та вихователів.

Та проведенонаступну роботу:

з дітьми за тематикою:

Перший день «Природа друг – природа ворог»

Другий день «Обережність не зашкодить»

Третій день «Небезпека поряд»

Четвертий день «Все для здоров’я малюків»

П’ятий день «Твої дії у разі небезпеки»

- Розваги «Безпека вдома та надворі», «Щоби не було біди, службу порятунку набери».

- Ігрові тренінги, моделювання ситуацій з дітьми, проблемні ситуації, бесіди, розгляд ілюстрацій, дидактичні, сюжетно-рольові ігри, художня діяльність (ліплення, аплікація, малювання, конструювання), індивідуальна робота.

- Щоденно проводилося читання художньої літератури, вивчення віршів з правил безпечної поведінки, культури здоров’я.

- Виставка дитячих малюнків на тему «Безпека життя і здоров’я дитини».

з батьками:

- Лекцію про дії під час екстремальних та надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

- На групових батьківських зборах з 12 по 18 вересня 2014 проведено роз'яснювальну роботу про дії під час екстремальних та надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період тощо.

На завершення «Тижня безпеки дитини» працівниками і вихованцями закладу підготовлено святковий концерт за тематикою безпеки дитини.

/Files/images/bezpeka/+20140917_122855.jpg/Files/images/bezpeka/+20140917_121554.jpg/Files/images/bezpeka/+12.jpg/Files/images/bezpeka/+65.jpg