День фізичної культури і спорту відзначають щорічно у другу суботу вересня згідно з Указом Президента України від 29.06.1994 № 340/94.

Олімпійський тиждень — це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

Заходи були спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчали молодших дітей різним вправам. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Вихователі організували зустріч дітей з призером юнацьких змагань по боксу Сеніним Іваном, який приніс до дошкільного закладу безліч кубків та медалей за свої досягнення. Цікавою була зустріч з мамою вихованця групи раннього віку, бронзовим призером України з бігу на короткі дистанції Крицька Діна Миколаївна , яка роповіла про свій вид спорту.

Батьки дітей теж приймали участь в Олімпійському тижні: в кожній групі організували фотовиставку «Спорт в житті сім’ї»

Проведення олімпійського тижня подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя./Files/images/1_veresnya/55555555.jpg

/Files/images/vlada/3365.jpg