• НОВИНИ
  • Міжнародний день захисту дітей 01.06.2018

День захисту дітей.

Сьогодні Міжнародний день захисту дітей 2018: відсвяткуй всією сім'єю весело і дружно Міжнародний день дітей Міжнародний день дітейОсь уже понад 60 років багато країн в перший день літа, 1 червня, відзначають Міжнародний день дітей. У 2018 році він припадає на п'ятницю, якраз в переддень двох вихідних. Так що у тебе є всі шанси і завтра, і післязавтра продовжити відзначати самий дитяче свято

Це свято ще називається День захисту дітей. Це одна з найстаріших дат, які дружно відзначає весь світ. Своєю появою це свято зобов'язаний конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок.

У 1949 році в Парижі пройшов конгрес жінок, на якому прозвучало гасло про постійну боротьбу за забезпечення міцного миру як головної гарантії щастя і благополуччя дітей. У повоєнний час була дуже актуальною проблема збереження здоров'я і благополуччя самих маленьких жителів планети.

Для просмотра видео необходимо установить последнюю версию Adobe Flash Player.