• НОВИНИ
  • Методичне об`єднення "Інноваційні підходи до організації роботи з питань безпеки життєдіяльності дітей показове заняття життєдіяльності дітей"11.10.2017

«Турбота про життя і здоров’я дітей – це найважливіша праця вихователя. Від стану здоров’я, життєрадісності, бадорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра у свої сили» В. Сухомлинський

З метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок вихователів з формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя, з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя 11 жовтня 2017 року в Одеському ДНЗ № 66 комбінованого типу в рамках проведення Тижня безпеки було проведено методичне об`єднання для керівників дошкільних закладів Суворовського району на тему: «Інноваційні підходи до організації роботи з питань безпеки життєдіяльності дітей показове заняття життєдіяльності дітей»

/Files/images/bezpeka_2017/KOS_5256 - копия.JPG

/Files/images/bezpeka_2017/IMG_3619.JPG