Наші традиції

У дошкільному навчальному закладі №66 проходить багато цікавих заходів та свят.

Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч із новими та знайомими друзями. На це свято приходять чарівні казкові герої. Звучать привітання, вірші, діти старшого дошкільного віку готують сценки-мініатюрки. Лунають пісні і починається новий навчальний рік.

ДЕНЬ ВИХОВАТЕЛЯ - 27 вересня

Традиційний концерт - подарунок вихователям, який готують діти старшого дошкільного віку, організовується виставка композицій "Дарунки чарівної осені".

СВЯТО ОСЕНІ

/Files/images/24.jpg

Це традиційне свято, на якому діти висловлюють слова подяки Осені - Чарівниці та Матусі - Землі, які подарували нам щедрі дари природи. . До цього свята готуються всі: малюки вчать вірші, пісні, хороводи, діти старшого дошкільного віку, крім цього, готують виставку композицій "Я мрію про своє подвірря", або "Букет осені"

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Напередодні дітям пропонують намалювати те, що вони хотіли б отримати від Святого Миколая в подарунок. Вихователі таємно знайомлять батьків з дитячими мріями, які вони, за можливістю, мають шанс здійснити. А в дошкільному закладі в день свята дітей під подушками після денного сну очікує невеликий сюрпиз.

НОВОРІЧНЕ СВЯТО

/Files/images/16.jpg

Для дітей всіх груп проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, здійснюють веселий подорож у світ чарівних улюблених казок, де завжди добро перемагає зло, перетворюються у казкових героїв, грають та звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ

/Files/images/25.jpg

Це традиційне сімейне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно.

Лунають пісні, вірші, звучать теплі і добрі слова привітань дітей до своїх мам, бабусь.