• Історія закладу

ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ДІТИ ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОГО ДИТЯЧОГО САДКА

Одеський ДНЗ №66 З 1963 РОКУ НАЛЕЖАВ ОДЕСЬКОМУ СТАЛЕПРОКАТНОМУ ЗАВОДУ ІМ.ДЗЕРЖИНСЬКОГО ЛЕНИНСЬКОГО РАЙОНУ . У 2003 РОЦІ ЗАКЛАД БУЛО ПЕРЕДАНО НА БАЛАНС СУВОРОВСЬКОЇ РАЙАДМІНІСТРАЦІЇ. НА ПІДСТАВІ РІШЕННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІД 22.01.2010 РОКУ №5107-У « ПРО ЗМІНУ НАЙМЕНУВАННЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЯСЛА-САДОК»№66 ТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ СТАТУТУ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ У НОВІЙ РЕДАКЦІЇ» НАЗВА ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ БУЛА ЗМІНЕНА НА ОДЕСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЯСЛА-САДОК» №66 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Дошкільний заклад розрахований на 125 місць. Фактично за списком 230 дітей. В закладі 6 вікових груп: група раннього віку; дві групи молодшого віку 4 р.ж.; середня група 5 р.ж.; групи старшого віку5-6(7) р.ж.; спеціалізована (різновікова) група для дітей з вадами мовлення.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України; Законів України «Про місцеве самоврядування»; "Про дошкільну освіту»; «Про охорону дитинства»; «Положення про дошкільний заклад» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року №305, із змінами; власного Статуту, та інших нормативно-правових документів.